Kara Yolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve de varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.

Dünya üzerinde lojistik faaliyetlerin önemli bir bölümünün gerçekleştiği karayolu taşımacılığında 2003 yılından beri başta Romanya, Makedonya, Sırbistan olmak üzere birçok Avrupa ülkesine servis sağlamaktayız. Globalleşen dünya düzeni ile beraber biz Maksi Global ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek adına Avrupa’daki acente ağımızı geliştirerek Avrupa’nın her ülkesinde gümrük ve taşıma ile ilgili ağımızı kuvvetlendirdik.Avrupakarayolu parsiyel taşımacılık servisimiz ile her hafta Avrupa’nın her şehrine servis imkanımız bulunmaktadır. Firmamızın öncelikli amacı müşteri müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru algılayıp ona uygun olarak ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Alanında uzman operasyon ekibimiz sayesinde, yükünüzün günlük konumu, hangi gün teslim edileceği ve ihtiyaç halinde yurt dışında ki gümrük süreci hakkında siz değerli müşterilerimize 7/24 saat destek olmaktayız. Karayolu taşımacılık hizmetimizde Avrupa’nın her bölgesinde adres teslim imkan sağladığımız gibi; Türkiye’deki her bölgeden de siz değerli müşterilerimizin ürünlerini alabiliyoruz. Karayolu parsiyel taşımacılık servisimizi her gün değişen dünya düzenine adapte ederek karayolu taşımacılığında öncü firmalardan olmayı amaçlamaktayız.

HAFTALIK İTHALAT VE İHRACATTA ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER;

ROMANYA-MAKEDONYA

SIRBİSTAN-ALMANYA

BELÇİKA-HOLLANDA

FRANSA-İTALYA

İSPANYA-POLONYA

ÇEK CUMHURİYETİ-AVUTURYA

MACARİSTAN-BULGARİSTAN

YUNANİSTAN

Teklif almak için bize ulaşın