MGL LOGISTICS

Şirket Profili

– 25 yıllık gümrükleme deneyimine sahip olan Maksi Global 2003 yılında uluslararası nakliye ve lojistik firmalarına gümrükleme ayrıca danışmanlık hizmeti vermeye başlamış ve gelişen arz talebe göre şirketimiz hizmet profiline uluslararası lojistik taşımacılığını da eklemiştir.

– 2004 yılında Avrupa’da varlık göstermek amacıyla, iş ortakları ve acente anlaşmalarıyla şirket kurulum faaliyetlerine başlamış ve Avrupa hattında Maksi Global farkını sunmanın gururunu yaşamıştır.

– 2006 yılında Özbekistan – Taşkent acentesiyle Özbekistan parsiyel taşımacılığına başlamıştır.

– 2008 yılında Üsküp Maksi Global ofisi ile Türkiye –Makedonya hattında; Üsküp, Ohri, Manastır, Tetovo, Kumanovo ve Struga başta olmak üzere tüm Makedonya da butik hizmeti vermeye başlamıştır. Makedonya parsiyel taşımacılık, Makedonya komple taşımacılık ve Makedonya gümrük hizmetlerinde büyük başarı göstererek, lojistik ağını daha da genişletmeyi başarmıştır.

– 2012 yılında Romanya – Bükreş de Maksi Global ofisi açıp Bükreş, Köstence, Braşov, Sibiu, Arad, Galati, Suceava, ve Vaslui başta olmak üzere tüm Romanya da lojistik hizmeti ve Romanya parsiyel taşımacılığı ve Romanya komple taşımacılık hizmetinin yanı sıra Bükreş ‘de depolama hizmeti vermeye başlamıştır.

– 2013 yılında Kosova – Priştine de kendi ofisini açıp Türkiye – Kosova hattında Maksi Global farkı ile Priştine, Gilan, İstok, Prizren ve Mitroviça başta olmak üzere tüm Kosova da lojistik hizmeti vermeye başlamıştır. Kosova parsiyel taşımacılık ve Kosova komple taşımacılık hizmeti ayrıca vermekteyiz.

– 2014 yılında Arnavutluk – Tiran kendi ofisi ile Türkiye – Arnavutluk hattında Tiran, Durres, Kökes, Avlonya ve Elbasan başta olmak üzere tüm Arnavutluk da lojistik hizmeti vermeyi başlamıştır. Arnavutluk parsiyel taşımacılık ve Arnavutluk komple taşımacılığı hizmeti de verkmekteyiz.

– 2016 yılında Karadağ – Podgoritsa da kendi ofisi ile Türkiye – Karadağ hattında Podgoritsa, Kotor, Budva ve Nikşiç başta olmak üzere tüm Karadağ da lojistik hizmeti sunmaktayız. Karadağ parsiyel taşımacılık ve Karadağ komple taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

– 2020 yılında Macaristan – Budapeşte ‘de acente anlaşmaları sonrası Macaristan hattında da tam varlık göstermeyi planlayıp şirket kurulum faaliyetleri bitirmiş ve kendi ofisini de açarak, Türkiye – Macaristan hattında Orta Avrupa merkezli faaliyetlerini hızlandırmıştır.

– Maksi Global ayrıca birçok ortaklık ve acente ağıyla tüm Avrupa, Asya ve Orta Doğu da lojistik faaliyetlerini hız, güven ve kalite prensipleri ile sürdürmekte olup, yenilenen fikirleri, genç ve dinamik kadrosu ile siz müşterilerine hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle beraber sınırlarda ortadan kalkıyor. Bu sebepten tüm dünya ülkelerine uyumlu, teknolojiyi takip eden hemen akabinde kendini geliştiren takım arkadaşlarımız ile birlikte hız, güven ve kalite misyonumuz ile bize inan siz değerli müşterilerimize tüm yollarda beraberiz.

VİZYONUMUZ

Lojistik ve taşımacılık akla geldiğinde hızlı olmaktır sizi bir adım öne çıkaran. Bizde siz değerli müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek en değerli vizyonumuzdur. Bununla beraber sektöründe öncü ve daima yenilikçi olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

REFERANSLARIMIZ

Teklif almak için bize ulaşın